Щастя е на свiтi

Нiхто в життi мене любити
Не буде, сонце, краще тебе!
Менi з цим легше в свiтi жити
I споглядати боже небо.
Твоя любов дає натхнення
В щоденнiй працi непомiтнiй
(Думками звечора до рання
Плекаю план багатолiтнiй).
В своїй свiдомостi бурхливiй
Весь час будую якусь працю:
Як сходить райдуга по зливi -
Так я кладу себе на тацю,
I у яскравiй атмосферi,
Лише для нас одних вiдомiй,
Я вiдкриваю нишком дверi,
I захмелiв у нашiм домi
Вiд найрiднiшої людини -
В обiйми бАжаної втоми
Горнуся, як мала дитина...
Щоб знали: щастя є на свiтi!
Терпляче треба лиш чекати -
I буде вам (не тiльки Вiтi)
Тим щастям вволю смакувати!
25.10.2015


Рецензии
"Нiхто в життi мене любити" - сумний і щемний рефрен... Скільки почуттів, з болем.
Творчих Вам успіхів.

Лена Сапфир   25.10.2015 18:23     Заявить о нарушении
Почуттів багато, в них суцільна любов! Дякую за відгук!

Виктор Дым   28.01.2016 13:29   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →