Украiнське Бедiнi-2015

Розробка Сафроненка Ю. А. 07.10.2015 р.

У світі дуже відоме чудо Бедіні – процес заряду акумулятора від двигуна, який живиться імпульсами, регульованими транзистором з певною частотою.
Українська варіація цієї теми призвела до створення шляхом скасування обертаючих деталей нового зарядного пристрою від океану вільної енергії торсіонних полів, який Тесла називав ефіром.
Основою приладу є КОТУШКА з дротом, яка БЕЗПОСЕРЕДНЬО є ДВЕРИМА ДО ОКЕАНУ вільної енергетики. Без котушки з дротом отримати вільну енергію неможливо. Другою головною умовою отримання вільної енергетики – є МЕАНДР. Це змінний струм не синусоїдальної, а ПРЯМОКУТНОЇ форми. Чим крутіші фронти, тим вище ККД (коефіцієнт корисної дії).
Тобто Бедіні задавав частоту коливань за допомогою МЕХАНІЧНОГО генератора, а меандр забезпечував режимом відсічки транзистора, задаючи йому таке зміщення, щоб струм бази був на самому початку воль-амперної характеристики (режим А), що дає меандр.
Заміна стародавнього механічного генератора з бронзового світу на електронний дає нову можливість користуватись вільною енергетикою (для заряду акумуляторів тощо) без рухомих деталей.
Дріт намотаний безпосередньо на елемент живлення для економії місця. Генерацію забезпечує блокінг-генератор. І все! Котушка намотана біфіляром у два дроти, зарядна частина приєднана до акумулятора через діод, а котушка розкачки – до бази транзистора з регульованим зміщенням. Настройка елементарно проста. Частота та крутизна фронтів регулюється шляхом контролю напруги на акумуляторі, резонанс відповідає найвищому значенню напруги, яка повинна бути вища за напругу без зарядного пристрою, що означає процес заряду.
Хай ЖИВЕ Україна! З електрикою!! ВІЛЬНОЮ!!! =GrafBorisfen= 07.10.2015 р.
=========
Наконец-то мы сегодня, 6 ноября 2023 года, пришли к осознанию общей картины процессов, которые происходят в электромоторе с магнитами, который называется BLDC.
Оказывается, в асинхронном двигателе и в электродвигателе с магнитами происходят совершенно разные электромагнитные процессы!
В асинхронном двигателе без магнитов происходят только разгонные механические процессы в результате питания его электрической энергией. Во время отключения и соответственно замедления оборотов асинхронного двигателя совершенно не происходит никакой генерации электроэнергии!
В BLDC электромоторе с магнитами НАОБОРОТ возникает ещё два электромагнитных процесса помимо первого, разгоняющего ротор электродвигателя. Итого в BLDC моторе имеет место три электромагнитных процесса одновременно!
Первый - (это понятно!) прямоугольный импульс, который начинает разгонять якорь BLDC электродвигателя.
И тут некоторые злые и хитроехидные электрики-сантехники зададут каверзный вопрос: - А какие ещё там могут быть процессы?
ДаэтожАэлементарноВаццон!
Если мы отключим питающее устройство, и подсоединим лампочку к клеммам BLDC, то увидим, что разогнанный якорь генерирует энергию за счёт инерции кручения, а это означает, что как только якорь начал двигаться, то помимо функции мотора в BLDC-электродвигателе просыпается функция генератора электроэнергии.
И, как ни странно, вот эта функция генератора электроэнергии оказывается имеет ещё две составляющие, ещё два ВНУТРЕННИХ электромагнитных процесса, противоположные один другому в один момент и синфазные один другому в другой момент!
Для того, чтобы их понять, надо вспомнить мой закон сохранения (равновесия) энтропии замкнутой электродинамической системы (ЗСЭЗЭДС).
Согласно этого закона электромагнитная индукция имеет четыре этапа.
Но самое интересное это то, что третья функция BLDC-электромотора возникает только при наличии нагрузки, ибо внутренние электродвижущие силы в соленоидах возникают только когда эти соленоиды подключены к нагрузке или к аккумулятору - источнику питающего напряжения, который также имеет внутреннее сопротивление, то есть одновременно и нагрузкой генератора, создающие ЗАМКНУТУЮ электрическую цепь!
А об этом никто не задумывался! Повторяю: источник питания BLDC-мотора (блок питания или аккумулятор) является одновременно и нагрузкой генератора (так, как имеют внутреннее сопротивление), который спит в этом BLDC-моторе до момента, когда его начинают раскручивать!
То есть, когда мы подаём раскручивающий импульс то BLDC-мотор является электродвигателем, а когда прекращаем подавать этот импульс, то он превращается в генератор электроэнергии! И это происходит циклически в каждый период с частотой ШИМа.
Повторяю! Самое главное, что третяя функция просыпается только при наличии замкнутой цепи у соленоида!
До сих пор все (и я в том числе!) ошибочно считали, что так называемая обратная ЭДС (ОЭДС) это такое условно воображаемое эхо того импульса, которым мы раскручиваем BLDC-мотор.
В действительности же обратная ЭДС - это функция генератора, в которой превращается BLDC-электромотор за счёт вращения якоря с магнитами. Только переключение нашего BLDC-мотора из режима электромотор в режим электрогенератора происходит каждый период: - когда мы подаём раскручивающий импульс от ШИМ-генератора, это устройство у нас является электродвигателем, а когда прекращаем подавать раскручивающий импульс, то он превращается в электрогенератор, который генерирует электроэнергию, называемую элеХтриками-сантехниками ОЭДС!
И вот тут встаёт руба вопрос о синфазности этих процессов! Если они совпадают по фазе, то они помогают друг другу А если противоположные - то мешают.
А ответ автоматически вытекает из выше названного закона ЗСЭЗЭДС: питающим раскручивающим импульсом мы увеличиваем скорость якоря, а это означает, что мы увеличиваем энтропию замкнутой электродинамической системы, что порождает автоматически внутреннюю ЭДС обратного направления, которое мешает увеличению энтропии этой системы, согласно ЗСЭЗЭДС! Это и есть  так называемая  обратная ОДС! А общеизвестно, что она мешает повышение энтропии и соответственно получению полезного результата!
Как же тут быть?
Этим вопросом также занимался Бедини.
Он нашёл, как бороться с этим явлением - он взял при помощи диода и эту обратную ЭДС отделил и направил в отдельный аккумулятор. Кстати при этом получил очень интересный результат который свидетельствует о том, что это генераторная функция, называемая в простонародье "обратная ЭДС" имеет совсем другие качества и характеристики, СОВЕРШЕННО ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ традиционному общепринятому электричеству.
Итак, разложим по полочкам в пределах одного периода (от начала одного импульса ШИМа до начала второго).
1. Точка НОЛЬ. Якорь с магиками не вращаецца. Электричества никакова нет. Это нулевой уровень энтропии этой замкнутой электро динамической системы.
2. Открылся ключевой транзистор и начался передний фронт, потом постоянная составляющая и задний фронт импульса ШИМа.
В этот момент якорь начинает ускоряться от нулевой скорости до какой-то скорости вращения за счёт накачки в систему энергии ШИМа. Энтропия системы начинает возрастать, что нарушает равновесие системы. В этот момент система начинает сопротивляться возрастанию энтропии и в связи с этим согласно закона сохранения энергии, а именно закона сохранения (равновесия) энтропии замкнутой электродинамической системы (ЗСЭЗЭДС) проводниках соленоида появляется электродвижущая сила, направленная таким образом, что порождает встречное внутреннее магнитное поле, препятствующее внешнему.
При этом (что самое главное!), это электродвижущая сила породит электрический ток, текущий по замкнутой цепи через соленоид и внутреннее сопротивление источника тока.
Это и есть Так называемая обратная ЭДС.
3. Как только отработал задний фронт импульса и накачка ШИМом прекратилась,
Якорь прекращает ускоряться, и начинает замедляться, пройдя точку максимальной энтропии, которую система запомнила как свой новый уровень энтропии, и теперь будет всеми силами препятствовать его изменению, а если он будет падать то она его будет поддерживать всеми возможными электрическими силами!
То есть внутренние токи в проводах соленоида потекут таким образом, что порождаемое ими внутренние магнитные поля будут поддерживать внешнее падающее по уровню магнитное поле.
В этот момент BLDC-электромотор превратился в электрогенератор.
Это и есть момент Нирваны для сверхъединичников! В этот момент энергия для поддержания энтропии черпается из окружающего пространства через индуктивные процессы соленоида.
Соленоид является порталом в окружающее энергетическое поле - эфир.
4. Отбирая энергию в нагрузку мы уменьшаем внутреннюю энтропию замкнутой системы до первоначального уровня.

В следующем цикле всё повторяется.
=GrafBorisfen=06.11.2023 /Bermudy/

=======
Коли наприкінці XX століття був винайдений імпульсний двигун BLDC з ШИМ генерацією, ортодоксальна фізика зустріла його як сина та нащадка традиційного асинхронного двигуна.
В дійсності ж імпульсний BLDC-електродвигун - це зовсім інший та незалежний електромагнітний пристрій, до якого застосовувати принципи асинхронного двигуна равноцінно, що чіпляти колеса від воза до ракети з огляду на те, що вони обидва є транспортними засобами з кінетичною енергією!
Безумовно, що в асинхронному, що в BLDC-двигуні відбувається перетворення електромагнітної індукції в механічний рух за допомогою однакових процесів, які відкрили Ленц, Фарадей, Фуко, Тесла, Доливо-Добровольский та інші видатні фізики.
Головним в них обох є фізичний процес електромагнітної індукції, коли навколо дроту з струмом утворюється електромагнітне поле, яке взаємодіючи з постійними магнітами ротора, примушує його обертатися.
Проте ніхто не звертає увагу на другий електромагнітний процес, який відбувається у BLDC-двигуні, але відсутній в асинхронному традиційному двигуні.
Перший процес, зрозуміло, електричний струм у статорі породжує магнітне поле яке примушує обертатися ротор.
Але головною характерною ознакою BLDC-електродвигуна, яка відсутня в асинхронному двигуні, є наявність у BLDC-електродвигуна постійних магнітів.
Так от усі вперто не помічають фізичне явище, (яке відсутнє в асинхронному двигуні) - генерації електричної напруги, як тільки ротор BLDC-електродвигуна з магнітами починає рухатися біля катушок з дротом статора.
Ніде в фізичній літературі та дослідженнях не наводиться розрахунок струму генераторної функції BLDC-електродвигуна під час обертання його ротора, який, безумовно, векторно складається з активним струмом живлення й значно зменшує потужність та інші електричні параметри BLDC-електродвигуна!
Серед практиків та фізиків-альтернативщиків факультативно та неофіційно ця генераторна функція фігурує як зворотня ОЕРС/ОЕДС, з якою вони боряться, як з негативним шкідливим проявом електромагнітної індукції.
Безумовно, є одне позитивне застосування цього явища, це електромагнітні гальма у трамваях та тролейбусах, коли під час обертання ротора BLDC-електродвигуна його обмотки закорочують, що призводить до швидкого зупинення обертання за рахунок енергії генерації. Але в переважній більшості випадків генераторна функція BLDC-електродвигуна суттєво зменшує потужність та інші електричні параметри, і в зв'язку з тим, що донині BLDC-електродвигун нікому не вдавалося позбавити негативної генераторної функції, усі звикли до цього та тихенько змирились.
Так ось нині нарешті вдалося знешкодити негативну генераторну функцію  BLDC-електродвигуна шляхом застосування унікального нового методу виготовлення обмоток статора, який і є предметом цього патенту, бо донині ніде ще не використовувався.
Ця нова новоційна технологія полягає у новому унікальному методі виготовлення обмоток BLDC-електродвигуна з відсутньою генераторною функцією винайдена не випадково, а шляхом логічних послідовних розміркувань.

Усі BLDC-електродвигуни живляться імпульсним струмом - ШИМ-модуляцією, який короткочасно штовхає ротор.
Проте, як тільки ротор починає рухатися, у BLDC-електродвигуні зразу ж у статорі пробуджується генераторна функція, яку породжує рухомий ротор з магнітами тому, що магнітне поле ротора, яке обертається, пронизує соленоїди статора й створює в дротах негативну генеровану електрорушійну силу, яка корисна тільки у генераторах енергії, призначених для перетворення механічної енергії в електричну, але зовсім не корисна у BLDC-електродвигунах, які НАВПАКИ призначені для перетворення електричної енергії в механічний рух.
Щоб звести це генераторне негативне явище у BLDC-електродвигунах до нуля треба у кожному соленоїді СТВОРИТИ ЕЛЕКТРОРУШІЙНУ СИЛУ ПРОТИЛЕЖНОГО НАПРЯМКУ, яка КОМПЕНСУЄ цю негативну генеровану напругу! В принципі це так просто, як залізний цвях у профіль!
Для цього кожен соленоїд треба намотати з ДВУХ ОДНАКОВЫХ ПОЛОВИНОК, які мають протилежну закрутку дротів. Тоді в кожній половині такого соленоїда буде утворюватись однакова за модулем, але протилежна за вектором електрорушійна сила, яка буде компенсувати сама себе.
Такі соленоїди можна назвати БІНАРНИМИ.
Реальні експерименти підтвердили це!
Якщо у такого нового БІНАРНОГО BLDC-електродвигуна вимкнути живлення і після розгону ротору замкнути накоротко усі обмотки статора, то він буде рухатися далі, не зважаючи на коротке замикання!
Такому БІНАРНОМУ BLDC-електродвигуну не властиве явище електромагнітного гальмування, і не властиві зворотні та сквозні струми, з якими так вперто бореться індустрія електробудування!
Ні! - це не революція! Це просто кінцева остаточна точка у становленні BLDC-електродвигуна, як самостійного незалежного, самобутнього, з НОВИМИ власними ТІЛЬКИ ЙОМУ електромагнітними фізичними характеристиками, як НОВОГО електромагнітного пристрою для перетворення електричного імпульсного струму в механічний рух.
Безумовно, є ще декілька характерних особливих прийомів для покращення фізичних якостей та характеристик BLDC-електродвигуна, але це буде предметом інших патентів.
Головним є те, що нівелювання генераторної функції BLDC-електродвигуна, ЗОВСІМ НЕ ЗМЕНШИЛО ЙОГО ПОТУЖНІСТЬ ТА СИЛУ ОБЕРТАЮЧОГО МОМЕНТУ.
Це довели практичні виміри та експерименти.
=GrafBorisfen= & Co 14.11.2023

==========

Сьогодні 16.11.2023 року розроблена нова концепція нового генератора змійка.
У зв'язку з тим що змійка має великий по периметру замкнений виток безумовно вона створює велике магнітне поле з осьовою направленістю. Цей вектор осьового магнітного поля складається з векторами в кожній ділянці цієї змійки й утворює певну взаємодію яка відбувається на явищі залипання генератора.
Для того щоб нівелювати магнітне поле кільця змійки в осьовому напрямку, треба намотати цю змійку біпілярним дротом, тобто двойным дефілярним дротом мотається змійка але вона замкнена в кінці а напруга знімається з двох початків. Тому великий виток змійки не замикається а він получається підковою і не породжує магнітне поле в осьовому напрямку.
Проте повернення назад другої половини дефілярного проводу у тих самих пазах де іде прямий провод породжує струм в протифазі, що призведе до нульового потенціалу генерації. Для того щоб уникнути цього протифазного струму зворотній дріт треба мотати протифазних пазах. А це означає що треба мотати одинарним проводом тільки так званою восьмеркою і ми отримаємо дві змійки в протифазі але вони не будуть замкнені по великому колу А будуть охватувати його на 99%. Таким чином ми позбавимось замкненого великого відка але І до того ж генерація буде у нас подвійна от прямого і зворотнього дроту які будуть породжувати струм в сінфазному напрямку.
Тобто сьогодні народилася нова концепція новітнього генератора змійка восьмерка, який позбавлений явищ зворотнього струму і залипання.
16.11.2023

https://www.youtube.com/watch?v=tgvR9_zviKI
ЛЕВИТИРУЮЩИЙ МОТОРЧИК. LEVITATING MOTOR
https://www.youtube.com/watch?v=5mERXljsdHY

https://www.youtube.com/watch?v=KY9W860lfS8


Рецензии