Осень

Зашарілась...смішинки в очах..
І промені сонця заграли в рудому волоссі..
Чарівна усмішка на алих вустах...
І маленький листик/кленовий/в долонях..

Вона немов Мавка блукає лісами...
І квіти вплітає собі у косу золоту...
Прекрасная..милая..чарівная..гарная...
Ну як не любити,її отаку..?!

Ім'я її Осінь...пора оксомитова...
В собі заключила кольорів всю красу..
Природа тепер наче сонцем осяяна...
І барвів розмай гріє душу мою...

02.09.15


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →