На вiдпочинку

Дякую я Бога за червневий ранок,
Що душа спокійна - в небі ані хмарок,
За водичку теплу у Чорному морі,
Сонечко грайливе, що бачу на взгор"ї!

Дякую я Бога за цей відпочинок,
Бо таких не густо у людей хвилинок,
Ось дивлюсь навколо, усміхаюсь мрійно...
До чого все гарне і таке чарівне!

... - Господи, дай миру людям, що на сході,
Хай серця всі стануть від гріха свободні!-
Зажили б щасливо, мали б гарну долю,
І не стало б місця ніякому горю!

Хочеться, щоб люди стали миролюбні -
Відійшли б подалі дні оці всі трудні!
Господи, наповни мудрістю людину,
Щоб ніхто вже більше із людей не гинув!
                08.06.2015


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →