Не Галя

Я чекала,
а вас не було.
А я ж стояла
біля річки
і не ховала
своє бліде з рум"янцем личко.

До вас сама не йшла,
Бо ви б подумали,
Що я нав"язлива.
Що я ніяк не дочекаюся
почути
Вашу легку ходу.

"Гей,Гальо,приводь себе до ладу
та й виходь на ганок!"


Так ви щовечора мені кричали,
А я соромилась,мовчала.
Хіба я маю бігти,як тільки
ви покличете?

Я маю власну гордість!
Хоч ви й казали мені "краля",
та я не кинусь вам в обійми!

Та я й не Галя.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →