Я маю...

Я маю  в душі тільки фарби та звуки,
Вуста, переплетені спрагою руки,
Твій стан, що так лине до мене нестримно
Та очі пухнасті без тіні розлуки

Я маю у серці фіалкові квіти
І пальці твої, що шепочуть надію
Пекучі обійми, замріяні вії,
Вологість Твою, що так хочеться пити

Нестерпне бажання я маю в повітрі
Що дихаю ним тільки навпіл з Тобою
І колір кохання в небесній палітрі
З великою щастя напитись жагою.


Рецензии
На вiрш - маю думу таку:
"Ох, блин! Повезло ж чуваку!!!"

С ув. и обож.- Саша Плюшкин

Ас Плюшкин   04.06.2015 17:37     Заявить о нарушении
аааа.... Плюшкин! Благодарю, порадовали!!!

Марина Кириллова   15.07.2015 04:11   Заявить о нарушении
На это произведение написаны 2 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →