Нам зиму чутно...

Нам зиму чутно – сніг пішов,
Сніжинок дзвін вітри розносять,
Ялинки поруч люди носять
І «Merry Christmas» чути знов!

Бо згодом новий рік прийде,
Дванадцятий удар злунає,
І в кожне свято як буває,
Дарунок кожен свій знайде.

Я йду і в очах мерехтить:
Прикраси сяють наворічні,
Люблю прогулянки у січні,
Коли в обличча сніг летить.

І срібним світлом миготять
Бурульки – голки кришталеві,
Вчепившись в криші металеві,
Вони у висоті дзвенять.

На сніг і холод не зважай,
Тишком прийди до горобини,
Вдивись в червонії перлини
І світу щастя побажай!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →