Прошу у Бога
І більш нічого не прошу…
Аби завжди були щасливі,
І, щоб раділи кожнім дню.
Аби завжди жили в достатку,
У мирі, злагоді й любові.
Щоб їх самотність не спіткала
На схилі років їхньой долі.
Щоб знали присмак відпочинку
І насолоджувались ним,
І, щоб могли знайти підтримку,
Коли потрібно буде їм.
Аби ніколи не боялись.
Що можуть втратити дітей.
І самі їх, щоб не цурались,
Й виховували з них Людей.
Щоб завжди було вдосталь часу
Для своїх діток дорогих,
І діти, щоб могли знайти
У себе вільний час для них.
Я більш всього прошу у Бога –
Благословення для батьків,
Щоб була легка їх дорога
Напротязі усіх років.
6 квітня 2013 рік
Р.S. Дякую їм, за те, що вони поруч, за те, що завжди вислухають, підтримають, допоможуть, дадуть хорошу пораду, зрозуміють і все пробачать... Дякую Господу за те, що вони є! )))****
Свидетельство о публикации №114093000510
