Прошу у Бога

Аби батьки були здорові!
І більш нічого не прошу…
Аби завжди були щасливі,
І, щоб раділи кожнім дню.

Аби завжди жили в достатку,
У мирі, злагоді й любові.
Щоб їх самотність не спіткала
На схилі років їхньой долі.

Щоб знали присмак відпочинку
І насолоджувались ним,
І, щоб могли знайти підтримку,
Коли потрібно буде їм.

Аби ніколи не боялись.
Що можуть втратити дітей.
І самі їх, щоб не цурались,
Й виховували з них Людей.

Щоб завжди було вдосталь часу
Для своїх діток дорогих,
І діти, щоб могли знайти
У себе вільний час для них.

Я більш всього прошу у Бога –
Благословення для батьків,
Щоб була легка їх дорога
Напротязі усіх років.
6 квітня 2013 рік

Р.S. Дякую їм, за те, що вони поруч, за те, що завжди вислухають, підтримають, допоможуть, дадуть хорошу пораду, зрозуміють і все пробачать... Дякую Господу за те, що вони є! )))****


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →