Херсон

 Я йду по місту і пишаюсь
 Що в мене воно є
 Навчалась тут,і враз з коханням
 Дитинство виросло моє
 Люблю я твої вулички
 Маленькі і зручні
 Живуть тут добрі люди
 Майстерні та гучні
 Хоч місто-не столиця
 Немає тут метро
 Адже тут протікає
 "Шевченківський" Дніпро
 Із свого досвіду скажу
 Немає тут байдужих
 Жінки-красуні тут живуть
 Що чоловіків шанують дужих
 Люблю сюди я повертатись
 І щастя це-не сон
 Я завжди містом цим пишаюсь
 А зветься він-Херсон


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →