Весело нинi на Майданi

Знову Майдан димів і палав.
Знову на когось хтось напав.
Довго не думали і не судили -
Звично знову на Москву звалили.

На москалів, що в наметах сиділи
Вмить москалі Кличка налетіли!
ФСБ атакували ФСБшники.
Такі нині в Києві потешники.

А щоб було ще веселіше
(Хулячи - все на Росію спишемо),
Закликав Ляшко, Майдану краса
Своїх ФСБшников з Донбасу.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →