Весело нинi на Майданi
Знову на когось хтось напав.
Довго не думали і не судили -
Звично знову на Москву звалили.
На москалів, що в наметах сиділи
Вмить москалі Кличка налетіли!
ФСБ атакували ФСБшники.
Такі нині в Києві потешники.
А щоб було ще веселіше
(Хулячи - все на Росію спишемо),
Закликав Ляшко, Майдану краса
Своїх ФСБшников з Донбасу.
Свидетельство о публикации №114080805797
