Вже не зима...

Вже не зима, та ще і не весна,
то дощ паде, то мокрий сніг.
І по щоці скотилася сльоза,
та я переведу це в сміх.

Вже не твоя, та ще болить душа
і спогади все не дають спокою.
У пам"яті випитую слова,
що були сказані колись тобою.

Це не важливо вже, та ще і не байдуже,
потрібен час, щоб ця миттєвість зникла.
І наші зустрічі забути хочу дуже,
щоб жити я без тебе звикла.

Це вже не холод, та ще і не тепло,
не лише талий сніг стає водою.
Про нас запам"ятаю лиш добро,
а не життя, де я була чужою.



21.02.2006


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →