Шевченко встав...

   Шевченко встав і бачить зверху,
   Що сестри там, що в них пошерхли
   Робочі руки працьовиті,
   Що губи їхні соковиті зів'яли, в зморшках шкіра
   І знову плаче десь дитина...
   За що ж Господь їх так карає,
   І не живуть чому, конають,
   Чого грошей на заробляють,
   Чому і досі не на волі,
   І лиш бур'ян росте на полі?..
   Дивився довго, дивувався,
   Жалів їх серцем і душею,
   За хмари місяць вже сховався,
   Лунав як стогін над землею...
   Чи музика вже в них така?
   А літня ніч таки чудова
   І всю недолю покрива...

   ( з давніх віршів)


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →