Пустка

Мені до болю це чуття відоме:
Ніде у світі краще не було,
Спокійно так і затишно, як вдома…
Сюди мене з усіх усюд тягло.

Під дахом цим дитинство промайнуло…
Давно пройшли веселі днини ці.
З усіх шпарин тут дивиться минуле
І досі пахнуть мамини млинці.

Я знову повертаюся до хати,
Де тіні зачаїлися в кутку,
Де пес Сірко чатує волохатий
І жаби репетують у ставку.

Мара, мара…Нема давно хатини,
Нема Сірка й вишневого садка,
Одна верба стоїть, як сиротина,
Над жабуринням всохлого ставка.

Від білих стін лишилась купа глини,
В городі – спориші та лобода,
Розбитий горщик загубивсь під тином…
Біда на серці, пустка і біда!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →