головне, щоб було з ким подiлити життя..

Найкращою подiєю мого життя
Стало наше вiдкрите кохання,
Коли сенсом твОго i мОго буття,
Стало здiйснення мрiй, як змагання.
Ми кружляли плiч-о-плiч, мов дiти,
Ми смiялись,наче були дурнi,
I не знали як би зробити,
Щоб бували довшими днi.
Ми багато  на що сподiвались,
Ми смiливо дивились вперед.
I так любо було, як дiзнались,
Що майбутнє буде як мед.
I довго воно протриває,
Може зовсiм навiки, хто зна.
Головне, що мене ти кохаєш,
І що я найрiднiша твоя.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →