Давай не будемо ми б льше сумувати..
Бо наша смерть все вирішить сама,
Коли тобі радіти і стрибати,
Ну а коли ридати крадькома.
Ти молодий, ти вільний, ти людина,
Ти перш за все, людина ось в чім суть.
І по останній, істинній хвилині,
На небеса відразу не візьмуть.
Спочатку треба за свої гріхи,
Предстати совісно на Божому суді,
А далі Бог побачить і розсудить,
Кому сказати так, а кому ні.
Давай не будемо ми більше сумувати,
Багато є веселощів в житті.
Старайся їх частіше помічати,
І кожна хвилька у серцебитті.
Свидетельство о публикации №113112200333
