Самота

Мій дім - то пустка; я у нім одна,
А на стіні мої холодні тіні.
Свій келих смутку вип*ю я до дна
І доживу свій вік на самотині.

Мені не буде звідси вороття,
Бо почуттям моїм бракує злету.
Чим більш хапаюсь я за це життя,
Тим більш плете воно мені тенета.

Тенета сліз, жалю, тривожних снів,
Злиденних нужд, виснажливої праці...
Господь дає нам люблячих синів,
Диявол губить душі їх пияцтвом.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →