Звёздочка вечерняя...

Зіронько вечірняя, солов'єм не клич.

Місяць посміхається — журно хлипа ніч.

Бо ж не вийду в зелен сад до схід сонця я.

У чеканні задрімала на віконці я.

Десь поїхав мій миленький погулять на Січ.

Тепер рученьки ламаю: плачу день і ніч.

По тобі журитися буду до пори,

Поки не покажеться кінь із-за гори.

Не зовіть, подруженьки, ви у гай гулять.

Мене пісні й танку запал вже не звеселять.

Квіти у віночку в'януть без води,

Так й моє серденько в'яне, в'яне від журби.


Рецензии
Какой красивый и певучий язык.

Галина Крашенинникова   02.12.2013 07:28     Заявить о нарушении
СПАСИБО! ТАКОЙ ОН У НАС,"УКРАИНСКАЯ СОЛОВЬИНАЯ МОВА".

Татьяна Школяренко   02.12.2013 13:56   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →