Про кохання

Не можливо писати вірші про любов,
Не відчувши її.
Чи не так?
Я вважаю,що краще зовсім мовчати,
Аніж так-сяк створювати рядки неіснуючої любові.
Хтозна? Може з тобою все іначе.
Будеш фантазувати,кохання велике уявляти,
Наче уві сні.
Мені все одно,головне щоб рима була гарна на кінці.
А краще пиши щось веселе:
Як два горобці хатинку будували на дереві.
Таку затишну на гілці яблуні.
Але кому це цікаво буде?
Якщо так подумати, то й ті ж горобці закохані.
То  ,гаразд,пиши що хочеш.
Все одно по кохання вийде.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →