Зачiм тобi iм я?

Ішовши вздовж свого дитинства,
Я дечого багато зрозумів:
Не знав як пережить оте блюзнірство,
Від себе я ховать Себе посмів.

Я не любив себе, себе самого,
Я віцуравсь від свого Я.
Тоді не розумів лише одного -
Це була воля не моя!

Я навпростець через минулий простір,
Шукав свого, свого ім'я
І не знайшов, там лишень докір -
Ти без ім'я, нема ім'я!

Воно тобі дарма не треба!
Тобі навіщо?! Нас катма!
Багато нас - з землі до неба,
А ти сред нас краплиночка мала.

Тепер мені все дивно оте чути
Про принципи добра і зла.
Мені лише одного не збагнути:
Твоє тобі зачім і'мя?


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →