Любiй нянi

Ось і роки пролетіли,
Вже позаду дитсадок.
Ви нас, нянечко, гляділи
Майже з самих пелюшок.

Треба – носик витирали,
Берегли нас від дощів,
Казку в барви одягали
І гойдали в люльці снів.

З щічок слізки нам стирали,
Цілували в мить гірку,
В  різні ігри з нами грали
В групі й навіть у піску.

Тож ми дякуєм уклінно,
Дай вам Бог завжди цвісти!
В кожнім серці, як безцінне,
Ви лишились назавжди!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →