Мамi

Не журися, що сиве волосся,
Немов іній усипав чоло.
Що з того, що не все ще збулося,
Головне, щоб здоров’я було.
Бо дорослими стали вже діти,
Самостійно навчилися жити,
Тож лишається лише радіти,
Та онуків хорошому вчити.
Ми ще здатні на щирість та ласку
І тепло із сердець передати,
Тож живи  для нас вічно будь ласка,
І ніколи не смій помирати.
Нехай сонце всміхається щиро,
І співають пісні солов’ї,
Як в дитинстві будь з нами щаслива,
Лиш з тобою щасливі и ми.

Н.І.Гордієнко


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →