Мiсто вкрите снiгами

Ти знову містом заблукав,
Куди і як чого шукав,
За чим біжиш,
Від кого хочеш заховатись?

Від злих очей, від злої втіхи,
Прямуєш в світ,
Де більш ніхто не розуміє,
Твій погляд, звички і думки.

І шлях захований снігами,
Куди подітися від себе,
Куди себе сховати в тишу,
Де місто вкрите все снігами?

Де важко йти, а легко подих переводить,
І вмить забути про усе,
Що наговорено людьми,
Які тебе не поважають.


Рецензии
С большим удовольствием почитала Ваши стихи печальные, но очень красивые.Я долго жила на Украине, во Львове и очень люблю украинский язык.Дякую Вам.Творчого натхнення! Наталiя

Наталия Качева   18.02.2013 21:57     Заявить о нарушении
На это произведение написаны 2 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →