З Йегуди Амiхая. Якби знов потоп хлинув з небес

Якби знов потоп хлинув з небес,
ми би були на Ковчезі зі всіма парами. 
Із змією та слоном,
з нечистими та неповинними. 
Ной тримав би нас загорнутими,
наче ті парості виноградної лози,
щоби посадити нас у світі, що є кращим за цей.


Рецензии
з нечистими та неповинними
звірами кровожерними,
та агнцями мовчазними
павіанами величними червоно задими
бруківкою хрещатицькою
щоб було у тому світі
і кого посадити
і чим огородити

з повагою, Ірчі

Ирчи Ко   08.02.2013 13:21     Заявить о нарушении
Ірчі, насправді, чудово! Дякую за таку вишукану рецку. :) Особливо, ця "бруківка хрещатицька". Суперова! Я самк зараз продивлялася старі фотки Києва ось тут, якщо стихіра покаже лінк: http://oldkiev.com.ua/kiev-na-starinnoj-otkrytke.html#!prettyPhoto

Успіху!

Ирина Гончарова1   08.02.2013 18:55   Заявить о нарушении
Дякую і Вам, з повагою, І.)))

Ирчи Ко   08.02.2013 19:31   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →