Проситиму Бога...

Буду просити у Господа Бога
Милості, щастя, здоров’я, добра.
Щоб не розходились часто дороги,
І не тривожила рана стара.

Не помиляється тільки небіжчик,
Ми ж на цім світі грішні й малі.
Щоби піднятись – підставте нам стільчик,
Падати – киньте хоч жменю землі.

Хочу просити у Господа Бога
Долі щасливої сину й сім’ї.
Щоби незгоди були за порогом,
Й завжди співали в душі солов’ї.

Ходять на сповідь у церкву й причастя,
Носять поламані долі свої.
Господа мати у серці, то щастя,
Радість найбільша на грішній землі.

Я прославлятиму Господа Бога
За його щедрість, відрада моя.
Завжди приходить на допомогу
Небо, Земля, Господь і я...


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →