В степу

І степу звук як у струні...
Цікаво... І немає страху.
Іду босоніж по стерні,
Бо іншого не знаю шляху.

Малий, а кваплюсь на межу -
Там зголодніла мати в полі.
І міцно вузлика держу:
Цибулька в нім і бараболі,
Які зварив для неї дід
І на сніданок, і обід...

Напівголодні ті літа
Минули. Вмерли дід і мати.
А степ дзвенить, мене верта,
Щоб не посмів їх забувати...

17.І.2013


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →