c est l automne

це - життя, голубонько! воно не йде на канікули,
 від нього не відмахнешся: "ніколи!", бо треба жити!
 пити каву, смакувати вівсянкою, знаєш такою з родзинками,
 медом, інжиром.
 і не треба заростати жиром побуту,
 загортатися в ширму умовностей,
 відкладати початок нового життя на понеділок
 тіло, поки в ньому душа (кажуть вона безсмертна),
 вимагає руху, а отже діла,
 тому залишай удома парасолю, зонт, капелюха
 та плюхайся по калюжах весело, сміло, простоволосо
 це - осінь, голубонько,
 твоя найкраща в житті ОСІНЬ!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →