My night without you

Мої очі сумні, мої очі.
Потемніло те небо в зорях
Відчуваю щось гидке щоночі
Але не розумію, що як.
Ладна я крізь нічні бурі мчати
Лиш до тебе, щоб втішити лиш
Та чи треба тобі теє знати?
Може вн`очі ти солодко спиш?
Чи потрібні тобі тії бурі,
що скривавлюють серце мені
Нафіга ж ти мені, такій дурі
Щосуботи ввижаєшься в сні?
Нащо ж влипла ти, як навіжена
Нащо крутишься ти в голові,
Щоб щоночі я келихом терла
Кожен спогад про тебе дурний?
Мої очі сумні, мої очі.
Вже ридає те небо вві снах
Мої очі сумні серед ночі
Бо у серце уклинився страх.


Рецензии
красиво, вовсе не недолугі вірші

на украинском звучит лучше, чем на русском

Константин Худой   17.01.2013 10:17     Заявить о нарушении
вот за что я и люблю украинский язык, так это за мелодичность...

Таната Геллер   18.01.2013 17:17   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →