Встаю вперто

              Натхнення від Юрія Зозулі
              http://www.stihi.ru/2012/10/03/3679


Оця дорога... Так, до Бога.
Лечу і падаю, авжеж.
Я знаю, в мене є підмога,
Та скільки винесла пожеж...
Згорає й досі все нікчемне.
Скоріш пустелею пройти!
Зі мною буде невід'ємне,
Що всім дає святе знайти.
Оця дорога ятрить душу,
То ж голос лине в Небеса
Про те, що нею іти мушу,
Бо ж вабить неземна краса!
Оця дорога... Що, блаженна?
Не ображаюсь, бо така -
Я Господом Самим навчена,
І на мені Його рука.
Ціную і кажу відверто,
Що Боже я давно дитя!
...Спіткнулась знову, встаю вперто,
Обтрушуючись від сміття!
                03.10.2012


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →