голосiння з гудбаями

Розстріляй своїм ніконом наше нікмечне «ніколи»…
Я рвуся щодня, як струни в твоєму фендері.
Я б’юся об лід твоєї середньої коли,
Безтебійні ночі збивають мене на блендері.

Всі скриньки порожні, як дека твоєї акустики.
Я мрію про дольче віта з долонь Італії.
Ти дреш мене на дрібнесенькі болекусники,
Я навіть не маю тіла, не маю талії…

А ти об’єктиви купуй і розстрілюй, кілере!
Об’єктом най буде те, чого вже не маємо.
Бо що 53 місяці? Грай! Мі-мі-ля-ре!
Закінчимо піснею. Чи голосінням з ґудбаями?


Рецензии
- Нікон і Фендер ? То, мабуть, він крутько ,
а я оце Зенітом всьо шльопаю і ніхто
про таке рядки не зкладає ..
Чомусь .

Александр Печалин   26.07.2012 15:14     Заявить о нарушении
і нікон, і фендер, і зеніт однаково неживі. не можуть вони мати такої цінности як живі люди. Ви ж прекрасно знаєте, мабуть, без мене, що справа зовсім не в них=)і навіть не в тому, чи крутько він, чи лузер останній.. але бажаю Вам, аби складали про Вас ще кращі набагато рядки, ніж ці!)

Словолюбка   26.07.2012 22:41   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →