Лише б по справжньому воно було

Мені здаєтья, ти могла б вже звикнуть -
Дурниці, це моє іство.
Хоч більшого я сам не можу зрозуміти,
Але це варте, взагалі того,
Що б жити так, як сам бажаєш -
Любить, неначе це в останнє,
Але, яка різниця - в перше, чи в останнє?
Лише б по справжньому воно було!
Тобі, лише тобі! Не варто прислухатись
До тих, хто каже – «Скільки їх було?
Хто відчуттів не хтів ховати,
Не наче, справжнє джерело -
Мов божевільні, згодні все віддати
Лише за ради одного!
Не вір нікому! Будь завжди собою!
І що б не вигадали злії язики,
Прошу тебе, якою б доля не була лихою,
Благаю! Будь завжди собою!
І що б не радили, так звані, «друзі» –
Роби завжди все навпаки!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →