Рай-Оленiвка Думав я про тебе...

Часто думав я про тебе
В вечір тихий синій.
А для чого – знає небо,
Та мовчить і нині.

Я про тебе думав часто
В літа час зелений.
А для чого - місяць ясний
Знав, мабуть, без мене.

Я про тебе часто думав
Взимку і весною,
А для чого – вітер шумом
Не діливсь зі мною.

Час проплив, мов гордий лебідь,
Розбрелись ми в світі.
Та думки усі про тебе -
Куди їх подіти?

Пронеслись вони, як вітер.
Нині про це сниться.
Небо, місяцю! Навіки
Скрийте таємницю. 1969


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →