Рай-Оленiвка Ось ляж в траву...

Ось ляж в траву, дивись в блакить:
Іде на хмару хмара.
Не бачить нам ніде таких
Химеру і примару.

Пливуть  - пливуть вони кудись,
Куди – лиш їм відомо.
І десь проллють дощів пуди
З –під блискавки і грому.

А тут вони бавовни тюк,
Пливе за човном човен.
За ніч, зробивши добрий крюк,
Вернулись на день знову.

І так пливуть вони віки,
До неба не прибиті.
А ти не будеш отаким,
        Щоб знову жити й жити.         1969


Рецензии
притулиш до серця
і знову і знов
почуєш як б"ється
нестримна любов

Виктор Варибок   04.08.2012 21:14     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →