Я iду бульваром Кобзаря...

Київські тополі, київські каштани.
Я іду бульваром Кобзаря.
Зажеврів рожевий в далині світанок
Загасає вранішня зоря.


Порівнявся з сквером. Будь здоров, Тарасе!
Ранок – чудо, свіжий отакий.
Та не прокидайся ні в якому разі,
Хай ще відпочинуть козаки.

Хай ще відпочинуть, набирають силу,
Рання бо година, хай посплять,
Бандурист хай тихо грає на могилі.
Хай їм не присниться пан і лях.

Коли час покличе, коли він настане,
Шаблю в руки, хлопці, будем брать.
Хай шумлять тополі, шелестять каштани,
Вас поки вартує вірний брат.         1973


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →