Що ми залишимо нащадкам?

Ідуть з життя, на жаль, від нас Великі,
Це біль живим, як не крути, природня...
А пам'ять душу розриває криком,
Проте такі... Такі путі господні...

А нам, за те що ми радієм світу,
За змогу побродити по росі,
В надії не одне зустріти літо,
І осінь не одну в своїй красі -

Потрібно теж залишити нащадкам,
Щоб в їх серцях ніколи не згасав
Той вогник, що зостанеться на згадку
Від вчинків наших, слів і добрих справ...


Рецензии
Натхненно, просто і правдиво. Краще не скажеш. З повагою - Лідія.

Лидия Стадницкая   20.05.2012 19:12     Заявить о нарушении
Дякую щиро за відгук. Дуже приємно бути зрозумілим

Ярослав Лапкевич   20.05.2012 19:20   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →