Любов по життю

Я жив, живу і буду жити,
Но жити це і ще не все,
Я хочу ще когось би полюбити,
І буду йти до цього крізь усе!!!
І знаю те, що покохаю ,
Ту, що згідна крізь усе пройти,
Я вірю, що її я відшукаю,
Може нею будеш ти???
Я знаю дівчину прекрасну,
що серце тане лише від погляду її,
І в той же час, і в ту хвилину рясну,
Я знаю, що люблю її!!!
Я вірю в те, що їй я зможу,
Додати щастя і добра,
І все я зло на світі переможу
Аби спокійно їй було без зла!!!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →