в мене сумний друг
він кохає дівчину зі Львова
Але мій впевнений друк
Ничого не змінює для нього.
Він навіть готовий померти.
Для неї-це вітер,
нічого для неї
Як би б він не був таким впертим...
Усі б позабули
його палаюче серце
що віддало багато сяючих літер,
але шалені ідеі
не стерти.Не змити..
Але він кохає і буде кохати.
Тому що все,що він має-
Вона.
Та він буде ждати
весь час, що минає.....
Мовчати...
Мовчати...
Свидетельство о публикации №112050508848
