Iди за серцем

Ти крила склала й мрії всі забула
Себе в полон нікому не далА
І серце ніжне ти від всіх закрила
І думаєш, що ти уже жилА ???

Тебе ж чекає пристрасть на світанку
І очі ті, які так дорогі
Нехай для нього ти лише коханка
Та ти щаслива у хвилини ті

Коли ж він поряд ти втрачаєш розум
І наче заздриш ти сама собі
Іди за серцем, слухай що говорить
А розум хай не вказує тобі

Ти з ним турботи й смуток забуваєш
Ти з ним летиш в безодню відчуттів
Ти поряд з ним мов полумя палаєш
І він тобою наче захворів

Нехай на мить він поряд, на години
Та як в обійми ніжно пригорне
Для тебе незабутні ці хвилини
Отож нехай цілує він тебе


Рецензии
Красивые строки о любви!
С теплом

Валентина Дробышевская   07.08.2013 13:30     Заявить о нарушении
Спасибо Валентина, рада что Вас понравились эти строчки

Тепла Вашему дому!

Катя Кисляк   09.08.2013 01:03   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →