мр я д вчини музиканта

-Привіт,малий,мені погано!
-Привіт.Це як? Чи їла ти?
Ну ти пробач мене,кохана,
У мене репа, час іти!

І кожен раз,коли гудки,
Кажу "йому", що їла я...
Та він у мене зайнятий,
Тому і чую:"Вибач, милая!"

Немає часу ні на що!
І що зі мною-слухати не хоче!..
Чому терплю це? І за що?
Чому гітару цю волочить?!
Я розрубаю її топором,
Зламаю комбар,я порву усі струни.
І у вікно полетить мікрофон,
Бо розіллю я на нього парфуми.

Я уб`ю твоїх друзів,
Твою матір зв`яжу.
І тебе одного,наче квітку у лузі
Із собою удвох залишу!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →