Вибач, Боже...

По обличчю сонячний промінчик
Пробіжить, мов хвилька і розбудить.
Ти за ранок, золотом увінчаний,
Богові подякувать забудеш.

Побіжиш так стрімко, як струмочок
По зеленім килимі трави...
Чути голос Бога ти не схочеш,
Бо думки твої, як журавлі,

Що у вирій відлітають клином
І курличуть і тривожно, й сумно.
Не до Бога твоє серце лине,
Не  Йому ти довіряєш думи.

Клопіт дня звалився знов на плечі,
Та нести тягар немає сили...
У молитві, втомлена, під вечір
На свої коліна не схилилась.

Сон важкі повіки затуляє,
Відпочинку прагнуть руки, спина...
Голос колисково промовляє:
-Спи, невдячна...спи, моя дитино.

Совість знітиться і засоромиться,
Що весь  день дрімала на сторожі,
І вустами втомлено промовиться:
-Вибач, Боже...
,


Рецензии
Танечка, я в полном восторге!МОЛОДЕЦ!!!

Светлана Тимашева   28.04.2012 19:43     Заявить о нарушении
Спасибо тебе, милая, за добрые слова.

Татьяна Каминская   28.04.2012 21:49   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →