ДИВО

Я все життя чекав на диво,
А диво те в мені жило -
Не чудернацьке й горделиве,
А рідне й тепле, як село.

Рукою шкарубкою неньки,
Очима синіми жони
Воно сіяло помаленьку
Аж до моєї сивини.

Не випиналося, не бгало
Моїх неоковирних фраз,
Але завжди перемагало
Мої старання кожен раз.

Таке звичайне й незбагненне,
Як блисла в мороці свіча,
Так притулилося до мене,
Що вже його й не помічав...

9.02.2012


Рецензии
Рукою шкарубкою неньки,
Очима синіми жони
Воно сіяло помаленьку
Аж до моєї сивини.

В'ЯЧЕСЛАВЕ, ТАКІ ПРОСТІ СЛОВА, А ТАК ГАРНО МУДРО НАПИСАНО. ХАЙ ТЕ ДИВО НІКОЛИ ВАС НЕ ПОЛИШАЄ!

Вера Кухарук   13.02.2012 00:23     Заявить о нарушении
На это произведение написаны 4 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →