За вiкном - чорно-бiле кiно...

За  вікном  -  чорно-біле  кіно.
Режисеру  не  треба  овацій  –
п”є  байдужа  зима,  мов  вино, 
хміль  кружляння  ялинових  грацій.

Але  я  -  за  осінній  бурштин,
казку  пізню  сумних  листопадів,
на  вікні  дощовому    -  з  краплин
заримовані  вітром  балади.

І  морозних  не  хочу  вже  днів!
Та  байдужа  зима-королева
візерунки  на  вікнах  сумні
знов  малює  мені  кришталево...


Рецензии
Легко, образно, проникливо...
Щирі вітання!

Ольга Глапшун   03.03.2012 14:23     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →