***

То де ж взятися тій силі,
Коли безсилля крає душу.
І в світі темно як в могилі
А я живу, я жити мушу!
Коли спіткає мене лихо,
Або радість в серці запанує,
Я радію, але тихо - тихо
Що жоден ворог не почує...
Життя нужденне в злидаря,
Робота від зорі і до зорі.
Коли ж згасне моя зоря?
Але працюють справжні трударі
Жалоба, смуток і печаль
То сестри мої, рідні
В очах видно смуток, жаль.
А винні в цьому нескінченні злидні...
Загасне полум'я моєї надії
Помру я непомітно в самоті,
А вороги, нехай собі радіють
Бодай щастить їм у житті.


4.2008.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →