Кава

Я випила багато кави,
Сиджу похмуро: безталанна,
Думки щось не зберу до ладу –
Таку вже маю диво-ваду.
Гірчать чогось на язиці
Зернята кавові – зіниці.
Я маю сумніви німі:
Чи вмитися мені слізьми,
Чи може час піти до сну?
Ніяк до думки не візьму.
Сиджу, сп’яніла від кохання,
З самого вранішнього рання
Від горечі дурію зерна.
А зараз вже година темна,
І я дурію досі груднем…
І що воно зі мною буде,
Як я гірка, як тая кава.
Сиджу похмуро: безталанна.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →