про збiг

Закінчились грудень й Marlboro.
Тебе у мені, як снігу.
І я запиваю гальбами
Любов, що назвала «збігом»
Обставин, життів і пальців.
Пробач, що знайшлись в цім світі,
Зростались тілами в танці
Без права на власність, звітів.
…В зимі героїнно-білій
Розлука татарсько-чорна
І спогади надто спілі,
Немовби зірвала вчора.


Рецензии
якщо я правильно зрозуміла, то ми тезки?
читала Вас кілька разів раніше. дуже неймовірні вірші та неймовірно гарно виплетені слова.
привіт)

Ира Сирена   28.04.2012 19:17     Заявить о нарушении
правильно зрозуміла=))) ми тезки=)
будемо на ти?
я теж читала неодноразово Тебе. і часом, коли маю час, повертаюся до Тебе (ти, мабуть, це помітила=)) ), бо знаходжу багато близького і доброго, за що вдячна щиро Тобі.
дякую за небайдужість і теплі відгуки. це дуже приємно.

Словолюбка   20.05.2012 15:08   Заявить о нарушении
звичайно будем на "ти")
так-так, бачила тебе кілька разыв у себя в гостях, що не може бути не приємно, бо твої вірші - таки витвори мистецтва)і якщо мене почитує такий автор, то я крутааа))ну або хоч трошки крутенька))

Ира Сирена   21.05.2012 19:38   Заявить о нарушении
капосна ы)

Ира Сирена   21.05.2012 19:39   Заявить о нарушении
На это произведение написаны 2 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →