Мiй вiтре

 Я відчуваю на обличчі вітер,
Що мав би змогу - губи цілував би,
Під ноги розсипав духмяні квіти..
Якби мав змогу, але він не мав би.
Я б не дала, я б не відповіла
На вітра розбишацькі залицяння,
Не зважила б на пестощі й слова,
Та й втратила б повітряне кохання.
Мій вітре, марнотрацтво почуттів
Сьогодні, мабуть, зовсім не в пошані.
Зважай,надалі буде у житті
Багато шансів вразити кохану,
Багато мрій, надії та прохань,
Багато перешкод та хмарочосів,
Побачень та відвертих привітань.
Всього багато, але скажеш "Досить,
Доволі  з мене несуттєвих снів,
Нездійснених, невиконаних планів,
Доволі недописаних віршів,
Що присвятив знайомим i коханим"...
Отож тоді, почувши вітер мій,
Відповідати стану на вітання,
Бо досить залишатися самій,
Ігнорувати вітра залицяння...
 


Рецензии
Олеся! Дуже добре звучать твої вірші українською мовою. Я в захваті!
З вдячністю і теплом душі,

Станислав Квятковский   04.12.2011 23:20     Заявить о нарушении
еще его не дописала.) спасибо, Стас!

Форнит   05.12.2011 01:06   Заявить о нарушении
А твоя Аська опять барахлит?.. а?

Станислав Квятковский   05.12.2011 01:15   Заявить о нарушении
Все с ней в порядке.Это я барахлю...

Форнит   05.12.2011 08:16   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →