дети конца девяностых

Дефолтом, кучмізмом, інсультами рідних
зірками естради маленького зросту,
Журналами "Cool" не дорожче двох гривень,
нас зустрічав кінець дев'яностих.

В очі вдивлявся, стискаючи горло,
Густонаселеним спальним районам.
Від нього в під'їздах ховалося кодло,
шукаючи входу до наркопритону.

Нас вчили не їздити з ними у ліфті,
Ходити додому по-двоє-по-троє.
Ми, дивлячись бокс і фарбуючи нігті,
Тоді уявляли, що супергерої.

Ми не боялись нікого, нізвідки,
Самі ж нерідко лякали дорослих.
Росли на подвір'ї не сонечка-квітки,
А діти-химери кінця дев'яностих.


Рецензии
Влучно, виразно, лаконічно. Вразило.

Юрий Дубинский   14.07.2013 00:07     Заявить о нарушении
дякую. Приємно дуже.

Александра Очман   03.08.2013 00:51   Заявить о нарушении
На это произведение написаны 3 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →