Без назви

Вас вітаю всіх зі св'ятом,
І бажаю знань багато.

І щоб всі ми(по-краплинці)-
Наче дружні піхотинці,
Прагнули, без світлофорів -
До наукових кордонів!

Щоб країна процвітала,
І трагедії не мала!

Щоби було, як у казці,
А не триллерів проказці!

Щоби ми без перешкод -
Досягли нових висот!

Щоби небо нам сприяло,
Й дивувать - не припиняло.


Рецензии
Приєднуюсь))). Дивовижне побажання)))))))))))). Зі святом, співвічизниця))))))))))

Форнит   25.08.2011 11:09     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →