Одвертя днiв чи iх омана...

Одвертя днів чи їх омана
Ніколи нас не розмине.
Смакує яблуком кохана,
Не помічаючи мене.

А я тону у світлій вроді,
Радію нищечком собі,
Що ці вуста, ці очі горді
В моїй прописані судьбі.

Ти озирнулась...
                Усміх милий
Нараз осяяв день, літа,
А ще додав одваги, сили -
І я немов молодшим став...


Рецензии
Як же подобаються мені Ваші вірші! Я не можу намилуватися рідненькою мовою, нашою українською! Так мало пишу на ній, так хочеться більше! У Вас буду брати натхнення! - Ви мені дозвольте?

"Смакує яблуком кохана..." -
Які слова! Мені - нектар!
Не від вина сьогодні п'яна -
Від слів коханого,він - дар!

Потім допишу. Всього кращого!

Людмила Дзвонок   03.09.2011 09:29     Заявить о нарушении
На это произведение написаны 2 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →