Той вечiр...

Той вечір листом шарудів,
У шибку стукав гілкою.
Серед розвеснених садів
Гукав-дражнив сопілкою.
Розлився сутінком густим,
Утішив прохолодою
І горді крила опустив
Перед твоєю вродою.


Рецензии
той вечір гарний був як бог
і пахощами лілій
бентежив і пянив обох
і ти казала "милий"...
і ще - що самий кращий я
на всьому світі білому...
сіяла в небі нам зоря
і ти була мов лілія...)
======================


Веточка Вишни   21.05.2012 15:52     Заявить о нарушении
Таню, я зворушений Вашою увагою до моїх віршів,і що деякі з яких Ви читаєте не вперше... Спасибі Вам за відгуки й експромт!

Вячеслав Романовський   21.05.2012 18:24   Заявить о нарушении
На это произведение написаны 3 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →