Рятунок

І біль мине, і самота мине -
своїм коханням урятуй мене!

Я стільки літ ішов тобі навстріч
в облудлий день, у горобину ніч.

Йшов крізь терни, пустелі сиві, сніг,
ішов до тебе навіть уві сні.

І не спинявсь, а стільки було зваб...
Лиш інколи тебе тихенько звав -

піснями озивались солов'ї.
Ти ж не зважала на слова мої,

хотіла чути іншого тоді...
Спливли літа по молодій воді.

Яка безжальна в почуттях зима!
Залишилася з донькою, сама.

А я до тебе все іду, іду
на радість, а, можливо, на біду.

Одне лиш знаю: самота мине,
тебе врятую або ти - мене.


Рецензии
Вячеславе, дуже , дуже подобається, особливо горобина ніч. Гарна ніжна, мелодійна, звоблива поезія, дякую!!!

Татьяна Левицкая   26.03.2011 00:53     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →